Pochod v roce 2001

Při letošním ročníku nám počasí přálo poněkud méně, než v minulýchročnících. Den před konáním se zhoršilo počasí a večer ještě začalo pršet. Přesto, že ránobylo docela slušně, jistě to hodně účastníků odradilo. Bohužel, nám počasí nepřálo i nadále a chvílemi mrholilo. Odpoledne dokonce asi na hodinku zapršelo.

Plakát

Přesto doufám, že všichni účastníci byli spokojeni ašťastně dorazili do cíle všech sedmi tras. Trasy byli tradiční, bez podstatných změn.Opět jezdilo koňské TAXI.

Startovní Průkaz

Opět jsme se mohli na startu a v cíli změřit a zvážit. Opět stejně jako vloni hrála v České Skalici Country skupina PĚNA. Opět stejně jako vloni hrála v České Skalici Country skupina PĚNA.

Diplom

Mám obavy, že kdyby bylo pěkné počasí, tak bychom přívalúčastníků asi nezvládli. Posuďte sami: Pěšáků přišlo 677, na dětskou trasu zakoupiloprůkaz 100 dětí, na cyklotrasu vyrazilo 378 cyklistů a na nejhezčí trasu vedenou jakotrasu pro horská kola, i když mi ji projíždíme bez problému na kolách trekových, se vydalo pouhých 23 cyklistů. Celkem tedy šlo nebo jelo 1178 platících lidí.

Počasí

-
mrholení, krátký déšť

Den před konáním se zhoršilo počasí a večer ještě začalo pršet. Přesto, že ránobylo docela slušně, jistě to hodně účastníků odradilo. Bohužel, nám počasí nepřálo i nadále a chvílemi mrholilo. Odpoledne dokonce asi na hodinku zapršelo.